Moda XXL

www.100greatestnysports.com

Pragnieniem każdej kobiety jest czuć się modnie i mamy do tego jak największe prawo. Jednak problem pojawia się w momencie kiedy standardowa rozmiarówka, kończy się na magicznym rozmiarze 40, lub gdy fason większy niż M, nie wygląda na zgrabną sukienkę, tylko jak zwykły worek. Wychudzone modelki są odzwierciedleniem małej rozmiarówki dostępnej w naszych sklepach.

Światowi projektanci wręcz wzbraniają się od produkowania ubrań w większym rozmiarze. Dlatego też panie w rozmiarze powyżej 40 mają nie mały problem w znalezieniu czegoś odpowiedniego dla siebie i muszą zadowolić się luźnymi swetrami czy męskimi koszulami. Ogólne poruszenie tego tematu sprawiło, że coś zaczęło się w nim dziać, dzięki czemu, małymi krokami zauważamy działy o większym przedziale rozmiarowym.

Myślę, że chęć bycia atrakcyjnym, przekładająca się na wygląd, jest niezwykle ważną kwestią, dlatego warto by było poszerzyć standardową rozmiarówkę, aby dać szanse wszystkim kobietom, na podkreślenie ich urody i wydobycie piękna.

warsztaty kulinarne dla firm poznań